Новини

Всі новини
2019-06-20

Володимир Лях : «Ті, що вкладають кошти у вибори, заздалегідь збираються їх повертати з відсотками»

Володимир Лях народився в селі Оленівка Борзнянського району. В Оленівці Володимир закінчив  середню школу, після якої вступив до Київського Національного університету Технологій та Дизайну за спеціальністю «Економіка підприємства». Після закінчення університету працював два роки менеджером на Київському радіозаводі. Після роботи на радіозаводі  Володимир повернувся додому та працював ревізором- інспектором  податкової у Борзнянському районі. З 2014 і по нині займається вирощуванням зернових на родинних землях.

 

Про майбутні вибори

Що відбувається зараз в Оленівці, як готуються до виборів інші кандидати?

Зараз, як в мене на окрузі в Оленівці відбуваються масові підкупи виборців. В кращих українських традиціях – гречка, гроші, продукти харчування і т.д. Я та наша команда принципово не збирається купувати голоси, бо не забираюсь потім відбивати ці кошти. А ті що вкладають кошти в вибори, заздалегідь збираються  їх повертати з відсотками

Яка тоді Ваша  стратегія перемоги на виборах ?

Просто говорити людям правду. Користуюся нею вже багато років, поки що працює безвідмовно. Я йду не боротися з іншими кандидатами, а донести свої ідеї, принципи, пропозиції розвитку. Вірю, що маю однодумців, з якими створимо міцну команду. До «Самопомочі» долучився, бо чую думки, які відповідають моїм переконанням. Ця команда знає, як сформувати успішну громаду.

Про політичну діяльність

Чому саме зараз вирішили йти в політику?

В політику вирішив іти, щоб відстоювати інтереси Оленівки в новій Борзнянській ОТГ. Для того, щоб село не залишилось без гідної уваги з боку  ОТГ. Село на даний час вимирає, молодь їде на навчання і не повертається, тому що роботи годі знайти не тільки в селі, а і в цілому по району.

Про Оленівку в якій хочеться жити

Що в першу чергу потрібно для того, щоб ваше село жило успішно?

В першу чергу, потрібно відремонтувати дорогу, що веде до Борзни. Потрібно встановити хоча б декілька камер відео спостереження, щоб зменшити кількість правопорушень. Також, необхідно  довести в селі освітлення та зберегти пункт пожежної охорони і сільський  ФАП.  Болючим є питання освіти на селі. Сьогодні наші діти не мають й 1/3 того, що є у великих містах. В Оленівці повинна належним чином фінансуватися освіта. Потрібні нові технології задля підвищення ефективності освітнього процесу. Як ви вже зрозуміли, у нас багато проблем, але їх можливо розв’язати головне бажання та рішучість.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com