Новини

Всі новини
2019-03-06

Сироїд – українцям: «Ви обираєте людей, які будуть розпоряджатися вашими грошима!»

Відповідаючи на питання про те, як визначитися, за кого голосувати на виборах, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує, що одним з основних завдань влади є розпоряджатися грішми українців, сплаченими до бюджету у вигляді податків. Від того, на що керівництво держави спрямує ці кошти, безпосередньо залежить якість життя громадян.

Тому, роблячи вибір, треба опиратися не на красу промов, а критично мислити та оцінювати якість свого життя.

Поки Україною керує Президент, який фактично очолює корупцію. Мова, зокрема, про факти розкрадання оточенням Порошенка в армії, які було нещодавно широко оприлюднені в ЗМІ.

Однак ця інформація, схоже, сколихнула не всіх. Оксана Сироїд констатує: «Люди, які зайняли позицію захисту нинішнього Президента, перестали взагалі критично сприймати інформацію. Вони для себе ухвалили рішення, що Петро Порошенко – це менше зло. Я перепрошую, але якщо це менше зло, то яке ж тоді більше зло? В чому має проявлятися це більше зло?»

За майже п’ять років при владі соратники чинного Президента та він сам встигли «засвітитися» у низці скандалів. Мова і про розкрадання в оборонній сфері, і про енергетичну галузь, зокрема, тарифи та формулу «Роттердам+». Тому перед виборами людям треба перестати вірити красивим словам нинішнього Глави держави та включити критичне мислення.

Віце-спікер підсумовує: «Вимкніть звук. Не слухайте те, про що говорить Петро Порошенко. Подивіться на його вчинки, зіставте твердження, те, як вони змінювались впродовж років.

Прослідкуйте цю брехню. Все є очевидним. Треба мати здоровий глузд та трошки логіки, щоб все це зібрати докупи».

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com