Новини

Всі новини
2019-02-06

Про розвиток туризму, енергетичну незалежність, розвиток освіти та промисловість – Андрій Садовий на “Public talk” в Чернігові

«Коли ти приїздиш в інше місто, ти маєш в нього закохатися. Коли я приїжджаю в Чернігів я в нього закохуюсь.  У вас круте місто і я бачу в ньому потенціал, але воно потребує серйозних інвестицій»,- Андрій Садовий на «Public talk» в Чернігові.

Окрім вечірньої відвертої розмови в центрі «Світогляд» кандидат в президенти відвідав швейну фабрику «Елегант», ПП «ВИМАЛ» та поспілкувався з підприємцями і міським головою.

Під час зустрічі з очільником Чернігова Андрій Іванович звернув його увагу на те, що у Чернігові немає аеропорту: «Сто років тому було правило – «є річка – є місто». Зараз правило інше – «є аеропорт – є місто». Турист, який витрачає на лоукост 6-10 долларів залишає в місті 200. Львів, за рахунок цього, приймає 2,5 мільйони туристів в рік, це близько 15 мільярдів гривень інвестицій в розвиток міста, малий та середній бізнес. Чернігів повинен мати прямі рейси в Харків, Ужгород, Дніпро. Бо зараз турист приїздить в Київ і вже не факт, що до Чернігова він доїде. Сьогодні гроші ідуть туди, куди легко можна доїхати»

 

На думку Андрія Садового за умови нормального сполучення, наше місто могло би отримувати значні додаткові кошти від туристів.

«Одне з перших, що я зробив, ставши мером, замовив проект аеропорту у Львові. І сьогодні він найкрутіший в Україні. А це – робочі місця, туризм, розвиток економіки», – підкреслює Андрій Садовий.

Під час зустрічі Андрій Іванович наводив цікаві приклади, як за рахунок дрібниць враження від міста та країни значно зростали та дарували посмішки туристам. «Під час підготовки до «Євро 2012» в кожному кафе та ресторані ми надрукували меню на датській, німецькій та португальській мовах –  мови країн, яких ми тоді приймали. І ця атмосфера привітності була вражаючою. Ми на це не витратили багато грошей, але гості приїхали і назавжди закохались в місто. Це стало поштовхом для розвитку туризму у Львові», – Андрій Садовий.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com