Новини

Всі новини
2019-01-23

Львівський сміттєпереробний завод увійшов у ТОП-10 інфраструктурних проектів країни

Перший в Україні комплекс для переробки сміття та рекультивація старого полігону для твердих побутових відходів у Львові опинилися на 9 місці в рейтингу головних новобудов країни за версією Журналу Новое Время.

Як зазначають у статті, проект повністю втілять протягом 2019-2021 років. 35 мільйонів Євро на це виділили Європейський банк реконструкції та розвитку та європейські екологічні фонди.

«Завод, який розмістять на околиці міста, стане використовувати технології механіко-біологічної переробки – вона дозволяє не просто сортувати відходи, що підлягають вторинній переробці, а й компостувати органічне сміття. Потужність підприємства складе 240 тисяч тонн відходів на рік (при роботі в дві зміни)», – йдеться у статті.

Зараз проект перебуває на стадії тендерів. Як розповідає міський голова Львова Андрій Садовий, наразі ЄБРР обрав 5 компаній, які пройшли до фінального етапу відбору.

«Це найвідоміші інфраструктурні компанії, які будували дуже сучасні заводи в різних країнах світу. Земля виділена, проект готовий, чекаємо фінальне рішення ЄБРР щодо переможця і цього року починаємо будувати. Це буде перший такий завод в Україні», – переконаний Андрій Садовий.

У першу трійку рейтингу найбільш масштабних та цікавих інфраструктурних проектів України, які реалізуються вже сьогодні і будуть завершені в найближчі роки увійшли Gо Highway (чотирисмугова транспортна автомагістраль, яка з’єднає два порти – Одесу і польський Гданськ), автомобільна дорога Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка та продовження третьої лінії метрополітену в Харкові.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com