Новини

Всі новини
2018-12-21

«Укрзалізниця» вбиває внутрішній туризм», – Анна Романова

Депутат «Самопомочі» Анна Романова звертається до «Укрзалізниці» і міністра інфраструктури, щоб терміново збільшили кількість потягів в напрямку Західної України на зимовий період і притягли до відповідальності тих чиновників, які зірвали певну кількість поїздок і з вини яких постраждали тисячі українців.

Йдеться про ситуацію з відсутністю квитків на новорічно-різдвяні свята і при цьому дивну поведінку «Укрзалізниці».

Романова каже: «Тисячі мешканців України позбавлені можливості відпочивати. І мова йде не лише про важке фінансове становище. Навіть ті люди, які планували подорожувати і скористатися послугами «Укрзалізниці», зіштовхнулися з тим, що вони просто не змогли взяти квитки, навіть у листопаді чи жовтні. Тому що «Укрзалізниця» спочатку заблокувала продаж квитків на сайті, а потім взагалі сказала, що квитків немає».

Нардеп неодноразово зверталася до «Укрзалізниці», щоб вони спочатку зняли обмеження на продаж квитків і щоб запустили додаткові потяги у піковий туристичний зимовий період до західних регіонів України. Але на все були лише відписки.

«І це при тому, що сьогодні навіть за умов воєнного стану ходять поїзди до Москви, Санкт-Петербурга, і «Укрзалізниця» не думає про те, щоб зняти поїзди з цих напрямків і запустити до таких популярних міст, як Ужгород, Львів чи Івано-Франківськ».

А ще Анна Романова розповіла історію групи з 50-ти дітей. Їхня подорож з Дніпра до Чернівців була скасована. А діти ж уже налаштувалися на зимовий відпочинок, на канікули, батьки вже проплатили ці тури, але через «Укрзалізницю» (що вона 45 днів не відповідала, чи є квитки чи ні, а потім сказала, що прямих квитків немає, але групу з 50-ти дітей вони можуть запустити з двома пересадками і, відповідно, вдвічі дорожче). І з вини «Укрзалізниці» півсотні українських дітей позбавлені якісного відпочинку. І таких історій маса.

Романова наголошує:
«Український внутрішній туризм вбиває не воєнний стан, його вбиває «Укрзалізниця» з поганим менеджментом, з невмінням зробити якісну логістику, з невмінням дати людям якісний відпочинок влітку – на півдні, взимку – в Карпатах».

Романова і вся «Самопоміч» вимагає, щоб «Укрзалізниця» розробила стратегію розвитку логістичних напрямків в Україні, щоб ми отримували кошти в економіку, а не втрачали їх, подорожуючи за кордон, бо там є якісний туристичний продукт.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com