Новини

Всі новини
2018-12-18

Олег Березюк: «Сьогодні відкриття ринку землі в Україні буде виключно на користь олігархічній верхівці – 5-6 людям»

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк вважає, що важливо сьогодні – це продовження мораторію на продаж землі ще на рік. Бо якщо цього не відбудеться, то з 1 січня автоматично почнуть діяти квазіринкові умови, які будуть на користь кільком людям з уряду і президентської адміністрації.

«Ми живемо в ХХІ столітті і розуміємо: немає кращого регулятора діяльності бізнесу, аніж ринок. Ринок є універсальним засобом врівноваження. Але ринок, який має чесні умови і прозорі правила. Сьогодні відкриття ринку землі в Україні буде виключно на користь олігархічній верхівці, 5-6 людям. Звичайнісінький фермер, який має тисячу, півтисячі, дві тисячі гектарів землі і навіть 15 тисяч, сьогодні неспроможний стати, порівняно з тими олігархічними колами, повноцінним і рівноправним учасником ринку».

Березюк наголошує, що ринок землі в Україні може бути запроваджений тільки тоді, коли держава, яка сьогодні, на превеликий жаль, захоплена 5-6-ма олігархами, створить умови, за яких пересічний селянин, фермер може стати повноцінним учасником ринку землі.

Протягом трьох років парламент  щороку продовжує мораторій на продаж землі на рік. Олег Березюк пояснює для чого:

«Для того, щоб були ухвалені відповідні вже готові законопроекти, які вирівнювали б можливості, в тому числі дешевого і доступного кредитування фермерських господарств, для того, щоб фермер, який заробляє і має додану вартість, міг  за доступними цінами купити якісний насіннєвий фонд, якісну техніку, стати конкурентнішим на ринку і бути активним учасником. Але, на жаль, цього уряд не зробив і не збирається робити, тому що він відстоює інтереси кількох людей. Мораторій і надалі треба продовжити».

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com