Новини

Всі новини
2018-10-09

Вже п’ятий військовий склад вибухає. Тепер поблизу Ічні

«Передайте привіт головнокомандуючому. Ми можемо стати наступними після Калинівки. Я ходжу і збираю гриби біля складів з боєприпасами, які не охороняються», – на жаль ці слова жительки Ічні адресовані Президенту стали пророчими.  Влада навіть після заяви Оксани Сироїд на погоджувальній раді близько року тому не спромоглась встановити належну охорону складів боєприпасів в Ічнянському районі.
Як наслідок сьогодні о 4 ранку 9 жовтня стались вибухи на території 6 арсеналу, біля селища Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області. Одразу була організована евакуація населення з зони можливого ураження. З міста Ічня та навколишніх сіл на дванадцяту годину евакуйовано більше 12 тисяч людей. Евакуйованих людей розміщують переважно в Ніжині та Чернігові. Зокрема, на в’їзді в Ніжин, через велику кількість автомобілів, які покидали Ічню стався затор. Зараз у зв’язку з трагедією перекритий рух кількома дорогами державного значення.
У зв’язку з вибухами  ніжинські школи №17, 16, 15, 9, 7, 3 призупинили навчальний процес та почали прийом евакуйованих. Зараз деякі школи перенавантажені. Окрім того активісти за підтримки міської ради організували в місті  штаб допомоги постраждалим. Вони займаються збором коштів, речей та продуктів харчування, а також займаються розміщенням евакуйованих осіб.
Це вже п’ятий за останні три роки підрив військових складів за однаковим сценарієм. І вже п’ята справа розслідування, якої не дасть результатів та буде засекречене Генеральною прокуратурою.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com