Новини

Всі новини
2018-10-12

В Ніжині створено Молодіжне крило «Самопомочі»

На першому засіданні ініціативної групи було оголошено про створення молодіжки та обрано головою молодіжного крила Ляха Владислава. Також на засіданні було обговорено план діяльності та визначено, що пріоритетним для організації стане активізація зусиль  з цілю залучення до крила ініціативної і амбітної молоді та організація навчально-мотиваційних проектів.
Молодіжним крилом вже було організовано фотокрос з нагоди щорічного «Покровського ярмарку». Активістами було підготовано багато цікавих локацій з якими командам потрібно було сфотографуватися. В  фотокросі взяли участь п’ять команд, які протягом трьох годин подорожували більше, ніж по тридцяти локаціях по всьому місту. Всі команди гарантовано отримали від  подарунки. А перші три команди отримали цінні призи від спонсорів фотокросу : сервісного центру з обслуговування та продажу телефонів «SKMob» та фітнес-центру «Legion gym».
В планах молодих активістів провести в Ніжині «Школу громадського активіста». В рамках якої буде проведений цикл лекцій та тренінгів для міської молоді. Набуті знання стань в нагоді при організації заходів та залученні коштів до реалізації проектів. В кінці навчання буде проведено навчальну поїздку центральних органів влади. Проект стане своєрідним соціальним ліфтом для розвитку молодих політиків, можливістю впливу на владу та відстоювання інтересів громади. Перше відкрите навчання з проектного менеджменту та фандрайзингу буде проведене в другій декаді жовтня, всі деталі можна побачити в спільноті молодіжного крила в соціальні мережі «Facebook»
«Ми хочемо створити організацію, яка стане певною платформою розвитку для молоді міста, де молоді люди зможуть пропонувати ідеї та знаходити підтримку в їх реалізації. Тому ми запрошуємо всіх долучатись до нашої молодіжки та разом змінювати місто на краще. Приєднатись до нашого крила можна зателефонувавши за телефоном нашої приймальні : +380 98 990 9412, або відвідавши громадську приймальню «Самопоміч» в місті Ніжин на вулиці Московська 15-В, де наш представник вам все детально розповість», – говорить голова ніжинського молодіжного крила «Самопоміч» Лях Владислав.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com