Новини

Всі новини
2018-10-10

Без конкурсу і майже за безцінь

Виконком в Ніжині передав майже безкоштовно рекламні площі на зупинках у приватні руки
«Чому місто не може заробляти гроші саме? Чому  ми віддаємо  комусь без конкурсу рекламні площі на яких міські служби можуть заробити кошти?», – голова фракції «Самопоміч» в Ніжинській міській раді Костянтин Смалій.
Окрім продажу за безцінь земельних ділянок, депутати не проголосували з першого разу за проект рішення “Про скасування рішення виконкому “Про  надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Ніжині”. Згідно з цим рішенням рекламні площі на транспортних зупинках передаються у використання приватній особі без проведення аукціону. Хоча міські комунальні служби самі могли б заробляти кошти на розміщенні реклами, як це робиться в інших містах. Обурює не тільки саме рішення виконкому, а й метод його прийняття. Проект рішення був розданий членам виконавчого комітету перед самим засіданням та подавався головуючим як технічний. Складається враження, що депутати та міський голова зовсім перестали думати про наповнення міського бюджету.
На жаль як показує голосування за скасування рішення виконкому про наповнення міського бюджету перестали думати не тільки депутати, вже відомих Вам фракцій, а і міський голова, який «утримався» під час голосування.
Проект рішення був проголосований тільки на наступній сесії, за нього було віддано 19 голосів
«Ми внесли цей проект рішення повторно, тому що на думку нашої фракції на зупинках не має бути жодної реклами, а якщо і повинна розміщуватись, то міськими службами, які б заробляли на цьому кошти», – додає Костянтин Смалій.
Надалі фракція «Самопоміч»  буде домагатись, щоб рекламні площі були передані комунальним службам і місто саме заробляло кошти на рекламі. Або щоб визначення компанії, якій вони будуть передані відбувалось на конкурсних засадах.
«Наша фракція готова зареєструвати проект рішення про відміну в Ніжині політичної реклами на центральних вулицях міста. Проте такий проект рішення не буде підтриманий теперішнім складом ради», – додає Костянтин Смалій.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com