Новини

Всі новини
2018-09-21

Перший раз в новий клас

В Чернігівській області шкільні приміщення не встигають укомплектовувати. В школах відсутня комп’ютерна техніка та інше обладнання, яке повинно бути в школах відповідно до нової концепції реформування початкової освіти.
Загалом ситуація з комп’ютеризацією та забезпеченістю шкіл інтерактивними засобами навчання виглядає невтішно. За статистикою департаменту освіти Чернігівської ОДА 99,6% закладів освіти області комп’ютеризовано, в них в встановлено 647 навчальних комп’ютерних комплексів, з них у сільській місцевості – 340. Проте виникає питання в якості  та зношеності комп’ютерної техніки, а також те, що на один комп’ютер припадає 9 учнів. Така ситуацію не тільки в сільських школах, а навіть в міських школах, на зразок прилуцьких.  «Приходиться приносити свій комп’ютер з додому, а що робити якщо влада не може забезпечити школи необхідною для навчання технікою», – коментує ситуацію, що склалася вчителька початкових класів однієї з прилуцьких шкіл. Вирішити проблему намагається прилуках міська організація «Самопомочі», яка допомогла школі №2 з комп’ютерним обладнанням
 «Ми передали комп’ютерне обладнання на прохання директора Хомича Василя Феодосійовича. Вміння вільно користуватися комп’ютерами – це вимога, яку диктує сучасніть для кожної сучасної людини! За допомогою техніки та допомозі викладачів, учні зможуть відкрити для себе знання, освіту та досвід всіх країн світу! Наші IT фахівці працюють на таких гігантів , як «Apple», «Amazon», «Adobe», «Google», «Facebook» та інші! Крім того експорт IT-послуг на 5 місці із загального експорту»? – каже голова прилуцької «Самопомочі» Артем Гензель.
В місті Борзна місцевий осередок «Самопомочі» також взявся самотужки поліпшувати умови в навчальних закладах міста.  З ініціативи голови осередку Олексія Христича  у кабінеті німецької мови гімназії імені П. Куліша були проведені електромонтажні роботи та підключені наявні комп‘ютери до електромережі. Тепер учні матимуть змогу активно використовувати новітні технології при вивчені іноземної мови.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com