Новини

Всі новини
2018-06-01

Спорт з дитинства

Розпочався новий сезон проекту ніжинської «Самопомочі» «Спорт дитинства». В рамках проекту члени міської  «Самопомочі» розгортають заходи по популяризації спорту та здорового способу життя в місті.
Разом з міськими спортивними школами вони відвідують дитячі садочки де проводять майстер-класи з різних видів спорту. Для цього місцева команда «Самопомочі» встановила партнерські відносини з місцевими спортивними організаціями, які проводять безкоштовні демонстраційні заняття.  Окрім майстер класу, малеча має змогу зробити перші кроки в спорт. Для цього тренерами клубів спеціально розроблені прості акробатичні вправи з яких починаються перші тренування в спортивних залах. Після тренування активісти розповідають діткам історію свого виду спорту. Ніжинська «Самопоміч переконана, що спорт – це фундамент здоров’я, гартування волі та характеру, це перший досвід перемоги. Заняття спортом обмежує вплив на дітей вулиці, попереджує формування у них шкідливих звичок, забезпечує позитивний приклад в особі успішних спортсменів та тренерів.  Окрім того дітей мотивує те, що майстер-класи проводять вихованці спортивних клубів, які майже їхні однолітки з яких вони надалі намагаються брати приклад.
Це вже третій рік діяльності проекту. За ці роки спільно з спортивними клубами Ніжина «Самопоміччю» було проведено більше ніж 50 демонстраційних занять з дзюдо, самбо, карате та гімнастиці.
«Для нашої команди спорт став одним з пріоритетних напрямків. Ми намагаємось підтримувати всі міські спортивні заходи. Так цієї осені ми долучились до організації в місті турніру з боротьби дзюдо «Sparta cup», який став найбільшим в історії міста – взяло участь 500 дітей з восьми областей України. Результати яких ми досягли в проекті «Спорт з дитинства» – це перш за все результат співпраці зі спортивним клубами, тому дякуємо  СКБМ «Тризуб» та ЕГК «Ефект»», – каже голова обласної «Самопомочі» Костянтин Смалій.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com