Новини

Всі новини
2017-12-19

За підтримки обласної “Самопомочі” в Ніжині відбувся один з найбільших турнірів з боротьби дзюдо серед дітей.

Вперше в Ніжині боротьба дзюдо об’єднала на татамі близько 500 дітей з восьми областей України. 16 грудня в спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту юні борці боролись в рамках одного з наймасштабніший в Україні турнірів  «Sparta cup».

Вік учасників змагань становив від семи до десяти років.  Змагання проходили в 25 вагових категоріях. Перемогу в командному заліку здобули юні вихованці ніжинського СКЄ «Спарта», слідом за ними йдуть вихованці спортивних клубів Києва та Охтирки. Ніжинські спортсмени зайняли наступні місця:

1 Місце – Литвиненко Єгор, Григорян Катерина, Сатарі Жаклін, Опанасенко Христина, Гармаш Іван, Овчарик Кирило;

2 Місце – Ткаченко Кирило, Тимко Ольга, Шаповалов Олексій;

3 Місце – Буряко Станіслав, Постніков Тарас, Швидун Єгор, Крупенко Денис, Кондратюк Владислав.

Загалом в ході змагань було розіграно 100 комплектів медалей.

Проведення турніру «Sparta cup» є відродженням  колись традиційних для Ніжина турнірів.  Але цей турнір став набагато чисельнішим та вийшов на новий рівень проведення спортивних змагань. «Вперше за всю спортивну історію міста проводиться турнір подібного рівня», – ділиться емоціями один з глядачів турніру.

Турнір  потребував великої затрати сил з боку його організаторів, які щиро вдячні всім, хто допоміг в організації заходу. «Підготовка турніру зайняла майже два місяці.  Велика подяка всім партнерам та «друзям-спартанцям», які допомогли організувати турнір та підтримують і популяризують здоровий спосіб життя в місті. Не слід забувати, що дитячий спорт – це майбутнє нашої держави, чим більше уваги ми будемо приділяти моральному та фізичному здоров’ю наших дітей, тим краще майбутнє буде нас очікувати», – коментує підготовку до заходу один з його організаторів, голова Чернігівської обласної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Костянтин Смалій.

_MG_2239 _MG_2252 _MG_2293 _MG_2217 _MG_2169

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com