Новини

Всі новини
2017-12-12

Рішення про збільшення кошторисної зарплати будівельникам прийнято з порушення закону!

Скандальне рішення Чернігівської міської ради  №24/VII-8 від 26.10.2017р. «Про  встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок  коштів бюджету міста та коштів підприємств, установ, організацій,  що належать до комунальної власності міста» (далі – Рішення) набуло нового розголосу.

Прийняте Рішення про збільшення кошторисної заробітної плати, яке не приведе до росту реальної заробітної плати будівельників та є не ефективним витрачанням бюджетних коштів, прийнято з порушенням норм законодавства.

На депутатське звернення Вадима Соколюка до Державної регуляторної служби України, отримана відповідь, згідно якої вищезазначене Рішення Чернігівської міської ради містить норми регуляторного характеру, а його прийняття потребувало реалізації передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) процедур.

Особливості прийняття регуляторних актів органами та посадовими особами місцевого самоврядування визначені статтею 36 Закону, а саме, регуляторний акт не може бути прийнятий або схвалений уповноваженим на це органом чи посадовою особою місцевого самоврядування, якщо наявна хоча б одна з таких осбтавин: відсутній аналіз регуляторного впливу; проект регуляторного акта не був оприлюднений.

Враховуючи наявні обставини, голосування за проект Рішення відбулось з порушення вимог Закону. В свою чергу, Чернігівська міська рада має право скасувати або зупинити дію регуляторного акта, прийнятого з порушенням норм законодавства про державну регуляторну політику або таке Рішення може бути оскаржене у судовому порядку.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com