Новини

Всі новини
2017-12-12

Плідна співпраця депутатів ЧМР від фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» на черговій сесії надала позитивних результатів!

На 25 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбулось 30.11.2017 року, було затверджено бюджет міста Чернігова на 2018 рік. Крім того, завдяки ініціативі депутатів ЧМР від фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ», було піднято ряд важливих питань.

Зокрема, депутат міськради Тимошенко Олександр вніс поправку про забезпечення проектування нової каналізації у приватному секторі міста Чернігова до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки, яка була підтримана депутатським корпусом. Це важливе екологічне питання давно турбує мешкканців приватного сектору міста Чернігова, і потребує негайного вирішення в найближчі роки! Крім того, Віктор Іванченко запропонував запровадити в місті Чернігові роздільний збір сміття в житлових будинках без використання мусоропроводів. Хоча поправка була прийнята не в повному обсязі, а буде стосуватись лише новобудов, але перші кроки вже зроблено!

Жваве обговорення викликало питання Про внесення змін до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки (далі-Програма). Не минуло і двох років, з моменту прийняття Програми, а вже почався перерозподіл частки співфінансування з 20/80 на 30/70 (де 20% і 30% – власні та залучені кошти ОСББ (ЖБК), 80% і 70% – це кошти міського бюджету). Під час обговорення змін до Програми, Віктор Іванченко вніс поправку, яка передбачала співфінансування для проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та ЖБК на рівні 20/80. Але не всі депутати міської ради вважають за необхідне підтримати мешканців Чернігова та надати можливість реалізувати заплановані заходи до завершення терміну її дії.

Також, слід відзначити, що вагомий внесок було зроблено в захист прав споживачів в сфері житло-комунального господарства. Обговорення та прийняття поправки надали додаткових можливостей у захисті прав споживачів  за рахунок збільшення обсягу функцій та завдань, покладених на управління Чернігівської міської ради.

Депутати ЧМР від фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» продовжуватимуть і надалі активну роботу з метою захисту інтересів територіальної громади та розвитку міста.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com