Новини

Всі новини
2017-09-21

Сосницька «Самопоміч» допомагає юним сосничанам вивчати рідний край.

Сучасний ритм життя створює замкнуте коло побутових проблем з якого часом вирватись буває дуже важко. Ми не усвідомлюємо, що власне життя проходить взагалі не торкаючись  таких цінностей як краса рідного краю, його історична спадщина. Вирішити цю проблему наважились члени новоствореної Сосницької районної організації ПП «Об’єднання «Самопоміч»

Десятого вересня з нагоди Дня Сосниці місцева «Самопоміч» в тісній співпраці з Громадською організацією «Сосницькі горизонти» організували і провели пізнавальну веломандрівку цікавими місцями Сосниччини, вибравши для цього найвдаліший час та маршрут. Не зважаючи на те, що веломандрівка проходила після феєричного святкування Дня Сосниці, вона зібрала досить багато сосничан, і в першу чергу дітей сосницьких шкіл, власне для яких і організовувалась екскурсія.

Маршрут включав відвідування стародавньої Загребельської церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Також маршрут охопив  серію туристичних маршрутів урочищами та озерами сусідніх сіл Гапішківка, Яклич, Царина, Гнилиця, Стара Десна, Кизимівщина, Вир. Особливо вразило юних велосипедистів невеличке озеро в проваллі, яке за спостереженнями місцевих впевнено «провалюється» все нижче і нижче , зберігаючи об`єм і форму.

Як розповідає один з організаторів велоподорожі, член Сосницької «Самопомочі» Андрій Ткач  :«Природа на березі Десни наче просила фотоапарат ще і ще фотографувати її неймовірну красу. Діти з задоволенням хто збирав гриби, хто лазив по крутим схилам… Повернувши біля 09 06 04 03с. Спаського на новий асфальт, ми в компанії з сосновим лісом і неймовірно чистим повітрям, запашілі, буквально влетіли в «Старий бір» – відому місцину для відпочинку біля Замостя, де на  нас чекала смачнюча юшка та печена картопля. Проведена нами екскурсія стала показником того, що дітям Сосницького району не вистачає подібних заходів. Думаю це і стало нашим стимулом не зупинятись та  організовувати подібні заходи і надалі. В нас в планах є проведення ще однієї екскурсії поблизу Сосниці.  Хто з нами слідкуйте за нашими новинами та долучайтесь до наших ініціатив».

Окрему подяку активісти Сосницької «Самопомочі» висловлюють директору Сосницького краєзнавчого музею Віталію Супруну та членам ГО «Сосницькі горизонти» Наталії Нікитенко, Наталії Кузьменко, Вячеславу Рашинському за співорганізацію заходу.

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com