2017-08-22

“САМОПОМОЧі” у Чернігівській області відмовились від участі у святкуванні першого вересня в якості „почесних гостей”.

Шановні директори навчальних закладів, вчителі, батьки!

Чернігівська обласна організація “Об’єднання”„САМОПОМІЧ” щиро вітає Вас з наступаючим святом Першого дзвоника та початком нового навчального року. Сподіваємось, що цей рік буде менш складним у матеріальному відношенні та більш успішним в отриманні позитивних емоцій, вражень, нового досвіду, нових маленьких та великих перемог. Ми готові сприяти Вам у вирішенні тих освітянських проблем, які потребують рішень або ж втручання нашої організації, відкриті до спілкування та  діалогу у будь-якому зручному для Вас форматі.

У той же члени Чернігівської обласної ПП “Об’єднання”„САМОПОМІЧ” вирішили утриматись від участі в шкільних урочистостях з нагоди свята Першого вересня в якості „почесних гостей” та виступаючих на святкових лінійках, тому що розуміємо, що присутність «високопоставлених гостів» це радянська традиція, яка змушує школярів стояти на спеці та з нетерпінням чекати завершення виступів чиновників. В цей день ми з радістю відвідаємо ті школи, де навчаються наші діти але виключно як звичайні батьки до чого закликаємо і інших депутатів та чиновників.

Вітаємо Вас майбутнім Днем Знань та сподіваємось, що для школярів запам’ятається дійсно як їхнє свято, а не політичний мітинг.

З повагою, Чернігівська обласна організація ПП «Об’єднання» «САМОПОМІЧ».

Голова Чернігівської обласної організації Смалій Костянтин тел. +380 98 990 9412

 

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com