2017-06-27

Анна Романова привітала випускників 7 школи та нагородила медалістів

Народний депутат з «Самопомочі» Анна Романова 25 червня відвідала випускний вечір школи №7. «Сьогодні була щаслива привітати випускників. Щирі, талановиті, усміхнені, так хочеться, щоб ви слідували своїй мрії, стали успішними! А ще сьогодні День молоді! Треба прагнути, щоб наші молоді хлопці та дівчата реалізували себе та були щасливі у рідній країні!» – розповідає Романова.
Особливої уваги заслужили, звичайно ж, медалісти. Хто ж як не медалістка та колишня випускниця 7ої школи народний депутат з Чернігова Анна Романова зрозуміє їх величезну працю та недоспані ночі проведені за книжками.
Золото – Запека Максим та срібло – Білорус Ірина, Загреба Дарина і Пастушенко Сергій.
Всі медалісти отримали від Анни Романової поради на майбутнє та грошову винагороду за зусилля.
Також Анна дала особисті поради молодим людям, які готові змінюватися та досягати успіху:
Шукайте додаткову інформацію для самоосвіти. Освітня система постійно поповнюється новими тенденціями і віяннями. Будьте відкриті для нових знань.
Намагайтеся бути корисним. Саме в молодості у вас є достатньо часу для пізнання та зміни світу. Будьте проактивними. Кожного ранку думайте, як ви сьогодні зміните світ на краще.
Будьте особистостями. Майте власні цінності.Правлячому світу потрібні однотипні маси, щоб ними легко було керувати. Аналізуйте інформацію. Не довіряйте тому, що нав’язують ЗМІ.
Обирайте оточення. Люди, з якими ви спілкуєтеся, можуть зробити вас щасливим або нещасним, оптимістом чи песимістом, успішним або лузером, цілеспрямованим або пасивним… Слідкуйте за власним оточенням.
Поважайте старших. У них є знання, досвід, кругозір і мудрість, яких у вас ще може не бути.
Беріть приклад з успішних людей, які багато чого досягли. Біографії успішних людей містять в собі джерело ідей. Вони також можуть вас надихнути на нові звершення і відкриття. Вчіться у кращих.
Вірте в Бога.Намагайтеся робити все, що залежить від вас. Але пам’ятайте, що існують вищі сили, які завжди допоможуть Вам, якщо ваші наміри щирі.
Час для ризику. Саме в молоді роки найлегше ризикувати, адже в розумі ще немає дорослої обережності і консервативності. Головне, щоб ризик був направлений на успіх та високі цілі. Не ризикуйте марно та заради цікавості.
Вчіться цінувати час та гроші. Час – це гроші. Не марнуйте його.Уже замолоду спробуйте самостійно заробити гроші. Але не витрачайте їх даремно, а вкладайте в саморозвиток. Це кращі інвестиції, які багаторазово окупляться. Спробуйте збирати гроші на відкриття своєї справи.
Пізнавайте світ. Отримуйте позитивні враження, нові знання і вміння. Подорожуйте. Любіть навколишній світ з його розмаїттям.
Вчіться планувати. Це важливе вміння, яке допоможе ставити правильні цілі і просуватися до них.
Не забувайте про здоров’я. В молодості можна багато чого собі дозволити і при цьому не відчувати наслідки. Але пройдуть роки і шкідливі звички дадуться взнаки. Почніть з юних років стежити за своїм харчуванням, корисними звичками і фізичними вправами.
Вчіться бути самостійними. Навчіться готувати їжу, робити дрібні ремонти, прати, прасувати, тощо. Також спробуйте самостійно приймати рішення і брати відповідальність за своє життя.
Мрійте. Ніколи не переставайте мріяти про щось більше і краще. Не слухайте нікого, хто вам каже, що треба спуститися з небес на землю. Часом мріяти дуже навіть корисно.
Не заважайте іншим жити. Не варто нав’язуватися з порадами, коли вас не просять. Це може тільки нашкодити вашим стосункам. У кожного своє життя і свій шлях. Поважайте іншу точку зору. Не сперечайтеся по дрібницях.
Будьте собою. Умійте постояти за себе і відстояти свою точку зору. Вчіться ораторському мистецтву, правильно доносити інформацію до співрозмовника, пізнавайте психологію людей.
Живіть і будьте щасливі!FB_IMG_1498541453977FB_IMG_1498541430663FB_IMG_1498542231061

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    (0462) 674-797
    (093) 771-13-01

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich.cn@gmail.com